Logo Logo
Autohrazda - přípravek pro zavěšení motoru, 500 kg - ASTA
Krátky popis Designový produkt Autohrazda - přípravek pro zavěšení motoru, 500 kg - ASTA od výrobce ASTA u nás najdete v akci za 1769 Kč.
Obvyklá cena
  • 1769
  • 2445 Kč
  • 28 %
Výrobce/Značka
ASTA
EAN 5901583519383
Hodnocení
(Celkem 24 hodnocení )
Stavitelný fixační přípravek, tzv. hrazda na zavěšení motoru, nosnost 0,5 tuny, max. šířka 150 cm – ASTA A-05001 Speciální nosník určený k zafixování podvěšeného motoru, např. při výměně prvků jeho uchycení do karosérie, při demontáži převodovky, výměně rozvodů, servisu spojky atd. Univerzální – vhodné pro různé typy motorů. Opěrné body na karosérii mají gumové návleky zabraňující jejímu poškození.   Technické parametry: - max. nosnost: 500 kg - max. stavitelná šířka: 1500 mm - hmotnost: 18 kg - dvojice řetězů na zavěšení břemene.
Dostupnost out of stock
Další produkty od výrobce ASTA
Další produkty v kategorii Hevery a vysokozdvižné vozíky