Logo Logo
Přípravek na montáž a demontáž ložisek a těsnění, sada 17 dílů - ASTA - BAZAROVÝ produkt
Krátky popis Designový produkt Přípravek na montáž a demontáž ložisek a těsnění, sada 17 dílů - ASTA - BAZAROVÝ produkt od výrobce ASTA u nás najdete výhodně za 351 Kč.
Obvyklá cena
  • 351
  • 584 Kč
  • 40 %
Výrobce/Značka
ASTA
EAN 2990381061517
Hodnocení
(Celkem 22 hodnocení )
BAZAROVÉ ZBOŽÍ: Malá promáčklina na rohu kufříku. Zboží jinak nové, nepoužité. Záruka 6 měsíců na bazarové zboží pro firmy i koncové spotřebitele Přípravky na montáž a demontáž ložisek a jejich těsnění, tzv. gufer, sada různých průměrů - ASTA A-262. Používá se při práci se všemi druhy ložisek a umožňuje přesné usazení nebo vytlačení ložiska či jeho těsnění bez rizika poškození. Nástroj je určen pro většinu osobních vozidel. Vyrobeno z hliníku a je uloženo v praktickém plastovém kufříku. Sada obsahuje: ·         3x vodicí kolík (tzv. narážeč) délky 115, 140 a 160 mm ·         14x pracovní adaptér, průměry: 3/8”, 7/16”, 1/2”, 9/16”, 5/8”, 11/16”, 3/4”, 13/16”, 7/8”, 15/16”, 1”, 1-1/16”, 1-1/8”.
Dostupnost skladem
Další produkty od výrobce ASTA
Další produkty v kategorii Nástroje a nářadí – příslušenství